varsava

Ar Lux Express no Kauņas uz Varšavu vai Suvalki tikai 5€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Lux Express atkal piedāvā jaunu akciju braucieniem no Lietuvas uz Poliju un atpakaļ. Brauc no Kauņas vai Viļņas uz Varšavu vai Suvalki tikai par 5€ vienā virzienā. Lēto biļešu skaits ir ierobežots, tāpēc pasteidzies, ja vēlies apciemot Varšavu vai iepirkties Suvalki.

Akcija spēkā līdz 25.06.2017. Akcijas braucienu periods no 03.07. – 23.07.

Datumi:

Jūlijs 2017

Kur iegādāties biļetes?

Biļetes var iegādāties luxexpress.eu. (Pie iegādes nepieciešams norādīt akcijas kodu: jonines).

kauna-varsava

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.