telaviva

Jūlijā no Rīgas uz Telavivu vienā virzienā no 27€! Wizz Air kluba biedriem no 17€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Wizz Air piedāvā ļoti lēti aizlidot no Rīgas uz Telavivu. Vienā virzienā no Rīgas cena sākot no 27€. Wizz Air kluba biedriem no 17€. Telaviva ir lielpilsēta Izraēlā, Vidusjūras krastā. Tā ir otra lielākā pilsēta valstī.

Ceļojuma maršruti:

Rīga – Telaviva

Zemo cenu periods:

Jūlijs 2017

Iespējamie ceļojuma datumi:

14.07. 27€

21.07.  27€

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Wizz Air.

riga-telaviva

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.