bari

Ziemā lētas biļetes uz Bari! Lido no Rīgas un atpakaļ sākot no 45€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Zemo cenu aviokompānijai Wizz Air pieejamas lētas aviobiļetes lidojumiem ziemas mēnešos uz Bari. Tiešie lidojumi turp un atpakaļ sākot no 45€. Wizz Air kluba biedriem pavisam lēti, sākot no 30€.

Ceļojuma maršruti:

Rīga – Bari – Rīga

Zemo cenu periods:

Janvāris 2018

Februāris 2018

Iespējamie ceļojuma datumi:

13.01. – 03.02. 45€ (Wizz Air kluba biedriem 30€.)

Pieejami arī daudzi citi datumi.

Kur rezervēt biļetes?

Apmeklē Momondo vai Wizz Air.

Riga-bari-riga

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.