airBaltic vasaras Akcija! Biļetes no Baltijas valstīm sākot no 15€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Aviokompānijai airBaltic ir sākusies akcija vasaras lidojumiem no Baltijas valstīm uz Eiropas valstīm. Cenas sākot no 15€ vienai personai, vienā virzienā. Akcija turpināsies līdz 22. Jūnijam ieskaitot.

Biļetes par akcijas cenām pieejamas lidojumiem no 1. Augustā līdz 28. Oktobrim 2017. gadam.

Vairāk par piedāvājumu lasiet airBaltic.com.

airbaltic-vasaras-akcija

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.