neapole-vulkans

Lido uz karstajiem Itālijas dienvidiem! Aviobiļetes no Kauņas uz Neapoli un atpakaļ sākot no 100€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Nepalaid garām šo lielisko iespēju lēti aizlidot ar Ryanair uz Itālijas dienvidiem. Šobrīd tiešie lidojumi no Kauņas uz Neapoli un atpakaļ sākot no 100€. Lētās aviobiļetes pieejamas karstajā Augusta mēnesī. Neapole ir pilsēta Itālijas dienvidos pie Tirēnu jūras Neapoles līča. Trešā lielākā pilsēta Itālijā aiz Romas un Milānas un lielākā Dienviditālijas pilsēta.

Ceļojuma maršruts:

Kauņa – Neapole – Kauņa

Uzzini kā nokļūt līdz Kauņas lidostai.

Zemo cenu periods:

Augusts 2017

Iespējamie ceļojuma datumi:

13.08. – 20.08. 100€

Pieejami arī citi datumi.

Kur rezervēt biļetes?

Apmeklē Ryanair.

kauna-neapole

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.