Augustā ceļo uz Itāliju! Aviobiļetes no Kauņas uz Trapāni un atpakaļ sākot no 135€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Ryanair Augustā piedāvā lētas aviobiļetes uz Itālijas pilsētu Trapāni. Tiešie lidojumi no Kauņas un atpakaļ sākot no 135€. Trapāni viena no 110 Itālija provincēm valsts dienvidrietumos, Sicīlijas salā.

Ceļojuma maršruts:

Kauņa – Trapāni – Kauņa

Uzzini kā nokļūt līdz Kauņas lidostai.

Zemo cenu periods:

Augusts 2017

Iespējamie ceļojuma datumi:

02.08. – 13.08. 135€

09.08. – 13.08. 135€

Kur rezervēt biļetes?

Apmeklē Momondo.

kauna-trapani

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.