Ceļo uz Kanāriju salām! Aviobiļetes no Tallinas uz Laspalmasu un atpakaļ 141€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Lieliska iespēja noslēgt vasaru lieliskajās Kanāriju salās! Augusta beigās aviobiļetes no Tallinas uz Laspalmasu de Grankanāriju un atpakaļ sākot no 141€.

Vidējā temperatūra Laspalmasā Augustā un Septembrī ir patīkami augsta 25°C. Laspalmasa de Grankanārija ir pilsēta Spānijai piederošajās Kanāriju salās, Grankanārijas salas ziemeļrietumos. Pilsētā ir svarīga jūras osta un populārs kūrorts. Vairāk par Laspalmasu lasi Vikipēdijā.

Ceļojuma maršruts:

Tallina – Oslo – Laspalmasa – Oslo – Tallina

Zemo cenu periods:

Augusts 2017

Septembris 2017

Iespējamie ceļojuma datumi:

25.08. – 02.09. 141€

25.08. – 09.09. 141€

25.08. – 16.09. 141€

Kur rezervēt biļetes?

Apmeklē Momondo.

tallina-laspalmasa

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.