abu-dabi

Ziemassvētki Abū Dabī! Lido no Rīgas un atpakaļ no 270€ + viesnīca 268€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Ziemassvētki Apvienoto Arābu Emirātos tagad pavisam reāli! Tiešie lidojumi ar Air Baltic no Rīgas uz Abū Dabī un atpakaļ sākot no  270€! Vēl lētāki lidojumi pieejami Novembrī 2017, Februārī 2018 un Martā 2018.

Lidojumu maršruti:

Rīga – Abū Dabī – Rīga

Datumi:

Novembris 2017

Decembris 2017

Februāris 2018

Marts 2018

Iespējamie lidojumu datumi Ziemassvētkos:

17.12. – 25.12. 270€

17.12. – 28.12. 270€

Pieejami daudzi citi lidojumu datumi pirms un pēc Ziemassvētkiem.

Kur rezervēt lidojumus?

Apmeklē Momondo.

riga-abu-dabi

Viesnīcas:

swiss-hotel-corniche

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.