islande

Cenas krīt! No Rīgas uz Islandi vēl lētāk. Turp un atpakaļ 70€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Tagad vasarā uz Islandi iespējams aizlidot vēl izdevīgāk! Lidojums no Rīgas uz Reikjavīku un atpakaļ tikai 70€. Nepalaid garām iespēju padarīt savu vasaru par neaizmirstamu piedzīvojumu.

Lidojumu maršruti:

Rīga – Reikjavīka – Rīga

Datumi:

Jūnijs 2017

Jūlijs 2017

Iespējamie lidojumu datumi:

28.06. – 02.07. 80€

28.06. – 05.07. 70€

Kur rezervēt lidojumus?

Apmeklē Wizz Air

Riga-Islande

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.