srilanka

Lido uz Šrilanku pa lēto! Jūnijā lidojums turp un atpakaļ 362€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Jūnijā par pievilcīgām cenām ir iespēja aizlidot uz Šrilankas galvaspilsētu Kolombo. Par Lidojumu turp un atpakaļ tikai 362€! Šrilanka ir salu valsts Dienvidāzijā. Plašāka informācija par Šrilanku pieejama Wikipedia.

Lidojumu maršruti:

Viļņa – Kijeva – Kolombo – Kijeva -Viļņa

Datumi:

Jūnijs 2017

Iespējamie lidojumu datumi:

10.06. – 24.06. 362€

Kur rezervēt lidojumus?

Apmeklē MOMONDO.

vilna-kolombo

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.